منو دسترسی

تاثیر آموزش در نتورک مارکتینگ

1399/02/09 در ساعت 12:44:00

همه چیز در بازاریابی شبکه ای به آموزش بازمیگردد.در واقع لازمه استفاده از اهرم تصاعد، وجود آموزش و تکثیر مناسب است

تاثیر آموزش در نتورک مارکتینگ

همه چیز در بازاریابی شبکه ای به آموزش بازمیگردد.در واقع لازمه استفاده از اهرم تصاعد، وجود آموزش و تکثیر مناسب است.در این حرفه هر کسی کار خود را دارد و اصطلاحا بیزینس متعلق به خودش است.اما از طرفی افراد با یکدیگر در ارتباط هستند و رفتار و عملکرد هر شخص در سازمان او تکثیر میشود.

درآمد انفعالی در بازاریابی شبکه ای در صورتی حاصل میشود که افراد سازمان شما طبق یک آموزش صحیح و کارامد و پیروی از یک سیستم فعالیت کنند.

مهم ترین تاثیر آموزش صحیح در بازاریابی شبکه ای موقع تکثیر در سازمان شما نمود پیدا میکند.

شما میتوانید از میزان تکثیر صحیحی که در سازمان شما رخ میدهد به میزان قابل ملاحظه ای پی به صحیح بودن شیوه آموزشی تیم تان ببرید.

سازمانی که آموزش صحیحی نبیند مسلما تکثیر مناسبی نخواهد داشت. و در بیشتر موارد اصلا سازمانی شکل نمیگیرد که بعد بخواهد تکثیر هم شود!

البته باید این نکته را هم مورد توجه قرار بدهید که شیوه آموزش در تیم شما با توجه به پلن درآمدی، محصولات و حاشیه سود آنها و نیز استراتژی شرکت تهیه می شود. یعنی نباید انتظار داشته باشید که یک آموزش واحد در تمام شرکت ها ارائه شود.

هر چند اصول پایه ای کار در تمام شرکت ها باید یکسان باشد.

برای کسب آموزش صحیح در نتورک مارکتینگ باید قدم در مسیری قرار دهید که سایر افراد موفق قبلا رفته اند.

باید مطالعه و تحقیق کنید. کتابهای زیادی در این حوزه و توسط افراد مختلف گردآوری شده اند که میتوانند به شما کمک فراوانی بکنند.

شرکت در همایش ها، سمینارها و گردهمایی هایی که توسط شرکت ها برگزار میشود هم یکی از موارد مهمی است که باید حتما مورد توجه قرار دهید.

هلدینگ بزرگ عطاکو تصمیم دارد با برگزاری کلاس های آموزشی موقعیت یادگیری درست نتورک مارکتینگ و قدم نهادن در مسیر موفقیت را به همراهان خود آموزش دهد تا همه باهم درجهت رشد و پیشرفت در این حرفه جهانی عمل کنیم.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید